Ziemia okrzemkowa

Ziemia okrzemkowa to minerał organicznego pochodzenia, skamielina utworzona z pancerzyków glonów jednokomórkowych – okrzemek. Substancja ta powstaje w zimnych morzach i jeziorach. Bardzo często jest spotykana także na terenie tzw. mórz polarnych. Ziemia okrzemkowa słynie z unikalnych właściwości i z powodzeniem może być wykorzystywana na wiele sposobów. Doskonale sprawdza się jako niezawodny środek filtrujący. Może służyć do oczyszczania olejów, jak również przy produkcji wszelkiego rodzaju farb, lakierów i sztucznych kamieni.

Wysokiej klasy ziemia okrzemkowa do filtracji olejów

Od 2005 roku jesteśmy dystrybutorem francuskiej firmy CECA S.A., producenta ziemi okrzemkowej. Oferowana przez nas ziemia okrzemkowa stosowana jest do filtracji olejów walcowniczych, olejów technologicznych, oraz jako dodatek do farb. Ziemia okrzemkowa znajduje również szerokie zastosowanie w filtracji wody. W ofercie posiadamy pełną paletę produktów stosowanych w przemyśle stalowym, motoryzacyjnym oraz chemicznym.

Zapraszamy firmy które aktualnie stosują produkty konkurencji do zapoznania się z ofertą techniczną oraz handlową.

W naszej ofercie znajduje się również papierowy worek który całkowicie rozpuszcza się w wodzie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami w celu uzyskania szerszej informacji.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą nasz przedstawiciel odwiedzi Państwa zakład celem ustalenia aplikacji oraz zaproponuje zamiennik.

Gwarancja jakości i niezawodności. Zawsze niskie ceny!

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas produkty odznaczały się najlepszą jakością i niezawodnością. Dbamy również o atrakcyjne - konkurencyjne ceny.

Doskonale znamy potrzeby naszych klientów oraz potrzeby wynikające ze specyfiki rynku. Codziennie staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Dostawy realizujemy w ciągu 24h od daty zamówienia w trybie awaryjnym lub standardowo w ciągu 48h na terenie całego kraju. Zapraszamy!