Profit Oleje - Dystrybutor olejów przemysłowych

Firma PROFIT powstała w Katowicach w 1991 roku po nawiązaniu współpracy z firmą ESSO Stacje Benzynowe w Poznaniu. W 1993 roku utworzony został oddział w Krakowie. W tym roku również otrzymaliśmy statut Przedstawicielstwa Handlowego ESSO. Prowadząc naszą działalność ciągle podnosiliśmy jakość świadczonych usług. Dzięki naszemu oddaniu, w 1996 roku staliśmy sie największym Przedstawicielstwem Handlowym ESSO w Polsce. Od 1999 roku, w którym nastąpiła fuzja firm Exxon i Mobil stale uczestniczymy w przemianach struktur organizacyjnych firmy ExxonMobil. Współpracując z  firmami produkcyjnymi doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb wynikających ze specyfiki rynku. Obsługując 600 firm na terenie Polski, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Dostawy realizujemy w ciągu 24H od daty zamówienia w trybie awaryjnym lub standardowo w ciągu 48H na terenie całego kraju.

Aktualna pozycja firmy PROFIT jest wynikiem zaangażowania wszystkich pracowników, co utwierdza nas w przekonaniu że tworzymy zgrany zespół, który zdolny jest sprostać każdemu wyzwaniu.

profit oleje
zakład pentosin
pentosin zespół
oleje przemysłowe