Shell - oleje sprężarkowe

Shell to wiodący na świecie dostawca olejów i środków smarnych. To firma z ponad 70-letnią tradycją i bogatym doświadczeniem w branży. Jak mało która zna oczekiwania swoich klientów i wychodzi im naprzeciw. Oleje Shell charakteryzują się nie tylko doskonałą jakością i niezawodnością, ale także wszechstronnością. Swoje zastosowanie znajdują w dowolnych aplikacjach i świetnie sprawdzają się w rozmaitych sytuacjach. Zapewniają oczyszczanie i ochronę silnika, a także przedłużają czas eksploatacji rozmaitych urządzeń i zwiększają ich wydajność.

Oferujemy Państwu wysokiej klasy syntetyczne oleje sprężarkowe Shell – idealne do tłokowych sprężarek powietrza o wysokiej temperaturze na wylocie oraz sprężarek powietrza do oddychania. Oferujemy oleje Shell do rotacyjnych sprężarek śrubowych i łopatkowych. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują mineralne oleje sprężarkowe typu detergentowego do rotacyjnych sprężarek śrubowych i łopatkowych, jak również łopatkowych pomp próżniowych.

Wszystkie dostępne u nas oleje Shell rekomendowane są przez największych producentów sprężarek. Posiadają też niezbędne atesty i potwierdzenia jakości. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!